slider

Piła, obróbka drewna, WOODWORK EXPO

WOODWORK EXPO

24-26 maja 2023, Kraków

Targi Przemysłu Drzewnego,
Stolarstwo, Tartacznictwo, Produkcja,
Budownictwo Drewniane

 

REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH

 

 

 

 

 

Targi branży drzewnej Kraków – po raz pierwszy w Małopolsce!

Targi Branży Drzewnej WOODWORK EXPO to pierwsze takie wydarzenie w Małopolsce. Odbędzie się w dniach 24-26 maja 2023 na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. EXPO Kraków na 3 dni stanie się tętniącym życiem centrum dla profesjonalistów z branży drzewnej i meblarskiej. Wydarzenie będzie się wyróżniać bogatym programem merytorycznym – będącym realną odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli przemysłu obróbki drewna w naszym regionie.

WOODWORK EXPO w Krakowie – dla kogo?

 

Targi przemysłu drzewnego są skierowane do wszystkich profesjonalistów związanych z branżą. Zapraszamy m.in. właścicieli sklepów z meblami, stolarzy, przedstawicieli firm transportowych, architektów i deweloperów.
Tematyka będzie skupiać się na 4 obszarach:
● Stolarstwie
● Tartacznictwie
● Produkcji mebli
● Budownictwie drewnianym

EXPO Kraków_6 1.png

Jak zgłosić udział w targach WOODWORK EXPO w Krakowie?

 

Jesteś zainteresowany udziałem w targach WOODWORK EXPO jako wystawca?

W zakładce

Dla wystawców

znajdziesz wszystkie informacje dotyczące rejestracji na targi drzewne.

Chcesz poznać przyszłych kontrahentów?

Sprawdź zakładkę

Dla zwiedzających

znajdziesz tam informacje o warunkach uczestnictwa w targach przemysłu drzewnego.

Zgłoś się na targi WOODWORK EXPO!

 • building contractor, CNC

  Targi WOODWORK EXPO w Małopolsce – dlaczego warto tu przyjechać?

  Region małopolski, a także podkarpacki, ma głębokie tradycje tartacznicze i stolarskie. Obecnie duże sukcesy ekonomiczne odnotowuje cała branża drzewna i meblarska z tych terenów. Najwięksi producenci tarcicy z Małopolski przecierają rocznie ok. 400 tysięcy m3 drewna.

  Tereny bogate w lasy, sprzyjają rozwojowi tej branży, a postęp technologiczny zwiększa jej zapotrzebowanie na automatyzację. Ponieważ w najbliższej okolicy nie odbywają się żadne targi maszyn do obróbki drewna albo szerzej rozumiane targi branży drzewnej, nasze wydarzenie jest znakomitą okazją dla lokalnych przedsiębiorców.

  Targi w Krakowie są szansą na zaprezentowanie swoich usług i wyrobów szerokiemu gronu odwiedzających. Miasto jest doskonale skomunikowane z innymi regionami, więc bez trudu można tu dotrzeć nawet na jeden dzień.

 • Urządzenia elektroniczne do przetwarzania danych i zarządzanie produkcją mebli

  Targi WOODWORK EXPO w Krakowie – co je wyróżnia?

  Targi przemysłu drzewnego wyróżniają się bogatym programem merytorycznym, który wychodzi naprzeciw potrzebom przemysłu obróbki drzewnej w regionie i w kraju. Atrakcyjna przestrzeń będzie wypełniona wystawcami i ciągłymi wydarzeniami. Targi CNC mają charakter nie tylko sprzedażowy albo promujący produkt lub usługę, lecz służą też wymianie wiedzy i doświadczeń.

 • tak_Easy-Resize.com.jpg

  Targi WOODWORK EXPO 2023 – spotkaj swoich przyszłych partnerów!

  Targi przemysłu drzewnego obejmują 4 bloki tematyczne:
  ● Stolarstwo – w tym m.in. przechowywanie tarcicy i półproduktów stolarskich; urządzenia do obróbki maszynowej, obrabiarki CNC, technologia łączenia na wczepy i czopiarki; systemy kompresorów i pneumatycznych układów napędowych.
  ● Tartacznictwo – firmy specjalizujące się w: wytwarzaniu tarcicy; produkcji maszyn do przecierania drewna i przerobu drewna okrągłego; transporcie drewna okrągłego i zarządzania surowcem, suszeniu i impregnacja drewna; technologii pakowania oraz transportu wewnętrznego.
  ● Produkcja mebli, automatyzacja i robotyka.
  ● Budownictwo drewniane i eko rozwiązania. W tym dziale prezentują się firmy oferujące: maszyny stosowane przy budowie domów prefabrykowanych, narzędzia ręczne, urządzenia do wtórnego wykorzystana odpadów, wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej z wykorzystaniem paliwa drzewnego oraz centra obróbcze stolarki otworowej.

  Jak widać, nasze wydarzenie to nie tylko targi CNC, ale miejsce skupiające producentów i dystrybutorów z całej branży drzewnej.

 • nadzorca-przemyslu_Easy-Resize.com.jpg

  Spotkanie branży przemysłu drzewnego – wydarzenia towarzyszące.

  Targi WOODWORK EXPO w Krakowie łączą na jednej przestrzeni stoiska wystawiennicze i wydarzenia towarzyszące. Na dużej scenie zaplanowaliśmy prelekcje, których tematami przewodnimi będą m.in.: kryzys w branży budowlanej, automatyzacja produkcji i technologie CNC, a rynek pracy oraz aktualności dotyczące dotacji i programów wsparcia. Targi przemysłu stolarskiego są otwarte na prelegentów chętnych na wygłoszenie wartościowej i merytorycznej prezentacji.

Mogą zainteresować Cię również:

Woodwork EXPO i Outdoor Build współpraca, dwie hale wystawiennicze

24-26 maja 2023

OUTDOOR BUILD

Międzynarodowe Targi  Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń to branżowe spotkanie profesjonalistów, podczas którego dostawcy technologii i materiałów oraz producenci maszyn, narzędzi, łączników i systemów do produkcji okien, drzwi, fasad, konstrukcji ściennych, systemów okładzin ściennych, rolet, bram i zadaszeń zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania.

Targi kierowane są do producentów stolarki otworowej, bram, żaluzji, rolet, zadaszeń, basenów, okładzin elewacyjnych oraz firm montażowych i budowlanych, odpowiadających za drugi etap budowy i wykańczania budynków.

OUTDOOR BUILD

 

Zgłoś się na targi

Jeśli chcesz wziąć udział w targach lub otrzymać więcej informacji skontaktuj się z nami
Barbara KozynackaProjekt Manager
+48 12 651 90 69
+48 503 436 676
kozynacka@targi.krakow.pl
Małgorzata PopławskaEvent Manager
+48 12 651 90 17
+48 506 037 962
poplawska@targi.krakow.pl